تبليغات X
صرافی اعتماد
چاپ مقاله
رطوبت ساز صنعتی
مه پاش
کمپوست قارچ
تاريخ : 5 شهريور 1396 | 16:25 | نویسنده : مدیر | بازدید : 468

چگونه ثروتمند شویم

­

امتیاز مطلب: 93%­

لینک مطلب:­

اشتراک‌گذاری در­Image result for ‫لوگو تلگرام‬‎­اشتراک‌گذاری درImage result for ‫لوگوفیس بوک‬‎­اشتراک‌گذاری در­Image result for ‫لینک دین‬‎­اشتراک‌گذاری در­Image result for ‫توییتر‬‎­اشتراک‌گذاری در­Image result for ‫گوگل پلاس‬‎­­

­

8 گام برای ایجاد­یک میلیون دلار­اول

­

اولین قدم چیست؟ از وسواس در مورد­پول­دوری کن

­

بسیاری از مردم امیدوارند که­ثروتمند شوند­و در حالی که تورم ممکن است استاندارد را تغییر داده است، زیرا بسیاری از تبدیل شدن به یک میلیونر(چگونه میلیاردرشوید)­هنوز یک هدف مشترک است.

­

این­هدف­روشن است ...

­

البته (توضیح بیشتر درمورد­پول­)همه چیز نیست نه یک شلیک طولانی در لیست اولویت های شما پول ممکن است در پایین رتبه قرار گیرد. تعریف همه افراد از­موفقیت­متفاوت است.

­

تعریف من اینجاست:­موفقیت­،(چگونه به موفقیت برسیم)­ایجاد افرادی است که به شما اعتقاد دارند، به نظر می رسد درخشان هستید.

­

برای من­پول­خیلی مهم نیست، اما من اعتراف می کنم که آن را در یک زمان اعمال کردم (احتمالا به این دلیل که من خیلی زیاد نداشتم).

­

بنابراین بگذارید بگوییم پول در لیست شما قرار دارد. و بیایید بگوییم، مانند میلیون ها نفر دیگر، که می خواهی­میلیونرباشید(چگونه میلیاردشویم؟)برای افزایش شانس پیوستن به­باشگاه میلیونر، چه چیزهایی باید انجام دهید؟

این مراحل را پیشنهاد می کنم. آنها نه سریع و نه آسان هستند. اما آنها بیشتر از مسیر سریع و آسان کار می کنند.

چگونه ثروتمند شویم؟

­

1.­وسواس­در مورد­پول­را متوقف کنید.

­

در حالی که به نظر می رسد غیرقابل انکار است، نگه داشتن یک تمرکز لیزری بر روی شما چقدر است که شما را از انجام کارهایی که واقعا به­ایجاد و رشد ثروت­کمک می کند، منحرف می کند. بنابراین چشم انداز خود را تغییر دهید.­پول­را نه به عنوان هدف اول، بلکه به عنوان یک محصول جانبی برای انجام کارهای درست.


مقاله مرتبط :­چگونه پولدار شویم؟

­مقاله مرتبط :­ثروت


2. شروع به ردیابی افرادی که به شما کمک می کنند، حتی در یک راه بسیار کوچک.

موفق ترین افراد­من می دانم - هم مالی و هم راه های دیگر - به طرز شگفت انگیزی مفید هستند. آنها فوق العاده خوب در درک دیگران و کمک به آنها در دستیابی به­اهداف­خود هستند. آنها می دانند که­موفقیت­آنها در نهایت بر پایه­موفقیت­مردم در اطراف آنها است. بنابراین آنها سخت تلاش می کنند تا افراد دیگر موفق شوند: کارکنان، مشتریان، فروشندگان و تامین کنندگان آنها، زیرا آنها می دانند که اگر آنها بتوانند این کار را انجام دهند،­موفقیتخودشان مطمئنا دنبال خواهد شد. و آنها یک­کسب و کار­ایجاد می کنند - و یا یک حرفه - می توانند واقعا افتخار کنند.


5مقاله­راه ساده برای جذب ثروت و پول­

مقاله مرتبط :­رازهای-ثروتمند-شدن


3. فکر کردن درباره ساختن­یک میلیون دلار­و فکر کردن درباره خدمت به یک میلیون نفر را متوقف کن.

­

هنگامی که شما تنها چند­مشتری­دارید و­هدف­شما این است که­پول­زیادی بپردازید، شما برای پیدا کردن راه هایی برای برداشتن هر دلار گذشته از آن مشتریان، تلاش می کنید. اما هنگامی که شما راهی برای خدمت به یک میلیون نفر پیدا می کنید، بسیاری از مزایای دیگر نیز پیروی می کنند. اثر کلمه دهان تا حد زیادی افزایش یافته است. بازخوردی که دریافت می کنید، به طور نمایشی بیشتر است، و بنابراین فرصت های شما برای بهبود­محصولات و خدمات­شما است. شما می توانید کارکنان بیشتری را استخدام کنید و از تجربه خود، مهارت های آنها و هیجانات کلی آنها بهره مند شوید. اما هنگامی که شما راهی برای خدمت به یک میلیون نفر پیدا می کنید، بسیاری از مزایای دیگر نیز پیروی می کنند. اثر کلمه دهان تا حد زیادی افزایش یافته است. بازخوردی که دریافت می کنید، به طور نمایشی بیشتر است، و بنابراین فرصت های شما برای بهبود­محصولات و خدمات­شما است. شما می توانید کارکنان بیشتری را استخدام کنید و از تجربه خود، مهارت های آنها و هیجانات کلی آنها بهره مند شوید. و در زمان، کسب و کار شما تبدیل به چیزی است که شما هرگز به خواب، به دلیل مشتریان خود و کارکنان خود را به شما را به مکان های شما حتی نمی تواند تصور کنید. یک میلیون نفر را خدمت بگذارید و برای آنها فوق العاده خوب کار کنید - و پول به دنبال خواهد داشت.


دانلود رایگان مرتبط :­چگونه با قانون جذب ثروتمند شویم؟


­

4. نگاهی به­ساختن پول­به عنوان راهی برای ایجاد چیزهای بیشتر.

­

به طور کلی، دو نوع از افراد وجود دارد.

یکی چیزها را می سازد، زیرا آنها می خواهند­پول­بپردازند؛ چیزهایی که آنها انجام می دهند، پول بیشتری را می دهند. آنچه که آنها انجام می دهند واقعا به آنها اهمیت ندارد - هرچند تا زمانی که پول می دهند، هر چیزی را می کنند. دیگران می خواهند پول بپردازند، زیرا به آنها اجازه می دهد چیزهای بیشتری بسازند. آنها می خواهند محصولات خود را بهبود ببخشند. آنها می خواهند خطوط خود را گسترش دهند. آنها می خواهند کتاب دیگری، آهنگ دیگری، فیلم دیگری ایجاد کنند. آنها عاشق آنچه می کنند و می بینند که پول را به عنوان راهی برای انجام دادن بیشتر از آنچه دوست دارند، می بیند. آنها روی ایجاد یک شرکت که بهترین چیزها را ممکن می سازد، آرزو دارند ... و پول دادن راهی برای سوختن رویای و ساختن آن شرکت است که دوست دارند. در حالی که مطمئنا ممکن است یک محصول پیدا شود که همه می خواهد با فروش آن­ثروتمند­شود،­کسب و کارهای موفق­تر تکامل و رشد می کنند و به همان اندازه که پول می گیرند، این پول را در تلاش بی رحمانه برای برتری­سرمایه گذاری­می کنند.


چگونه میلیاردر شویم؛ 7 راهکاری که با آن می‌توانید پول پارو کنید­ ­

دانلود مقاله مرتبط :­علم ثروتمندی


5.­هدف­خود را برای انجام یک کار بهتر از هر کسی انجام دهید

­

یکی از چیزهایی را که در حال حاضر بهتر از بیشتر افراد است، انتخاب کنید. فقط یکی چیز. برای انجام این کاری یک چیز متمرکز شده است. کار کن قطار یاد گرفتن. تمرین ارزیابی کنید اصلاح کردن .. بی رحمانه خودخواهانه باشید، نه به شیوه ای مضحک، بلکه برای اطمینان از ادامه کار به منظور بهبود هر جنبه ای از آن یک چیز. افرادی که از لحاظ مالی موفق بوده اند، حداقل یک چیز بهتر از هر کس در اطرافشان دارند. (البته اگر چیزی را انتخاب کنید که در آن جهان نیز ارزشمند باشد، کمک می کند - و برای آن هزینه می شود.) تعالی پاداش خود است، اما برتری نیز باعث افزایش حقوق بیشتر، احترام بیشتر، احساسات بیشتر خود ارزش، تحقق بیشتر، فروش آن،­کسب و کارهای موفق­ترین تکامل و رشد می کنند و به همین دلیل پول می گیرند که این پول را در یک تلاش بی رحمانه برتری­سرمایه گذاری­کنند.

­

6. لیستی از ده نفر از بهترین افراد جهان را در آن یک مورد بسازید.

چگونه ده نفر را انتخاب کردید؟ چطور متوجه شدید چه کسی بهترین بود؟ چگونه­موفقیت­آنها را اندازه گیری کردید؟ از این معیارها استفاده کنید تا­پیشرفت­خود را به سوی­موفقیت­تبدیل کنید. اگر نویسنده هستید، می توانید رتبه بندی آمازون را ببینید. اگر شما یک نوازنده هستید، می توانید از­iTunes­دریافت کنید. اگر شما یک برنامه نویس هستید، تعداد افرادی که از نرم افزار شما استفاده می کنند می تواند باشد. اگر شما یک رهبر هستید، می توان تعداد افرادی را که شما آموزش می دهید و­پیشرفت­می کنید، که به چیزهای بزرگتر و بهتر حرکت می کنند. اگر شما یک خرده فروش آنلاین هستید، می تواند خرید در هر بازدید کننده، یا در زمان حمل و نقل، و یا نرخ تبدیل .... فقط افراد موفق را تحسین نکنید. نگاهی دقیق به آنچه که موفق می شود، نگاه کنید. سپس از این معیارها برای کمک به ایجاد معیارهایموفقیت­خود استفاده کنید. و سپس ...

7. به طور مداوم­پیشرفت­خود را دنبال کنید.

­

ما تمایل داریم که آنچه را اندازه می گیریم، تا­پیشرفت­شما حداقل یک بار در هفته بر اساس اقدامات اصلی خود پیگیری شود. شاید شما اندازه گیری کنید که تعداد افراد شما کمک کرده اید. شاید تعداد مشتریانی را که خدمت کرده اید اندازه گیری کنید. شاید شما بتوانید مراحل اصلی سفر خود را به بهترین نحو در جهان به دست آورید.شاید این ترکیبی از آن و بیشتر باشد.

­

8. روش هایی را ایجاد کنید که اطمینان حاصل شود که­پیشرفت­خواهید کرد.

­

هرگز فراموش نکنید که­دستیابی به یک هدف­بر اساس ایجاد روال است.

می گویند شما می خواهید یک­کتاب­200 صفحه ای بنویسید. این هدف شماست. سیستم شما برای رسیدن به این هدف می تواند چهار صفحه در روز بنویسد؛ این روال شما است. امیدوار و امیدوار نیست که شما به یک نسخه کامل دست پیدا کنید، اما با­اعتماد به نفس­به روال خود تضمین می کند که شما در رسیدن به هدف خود.یا می گویند که می خواهید 100 مشتری جدید را از طریق بازاریابی ورودی بیرون بیاورید. این هدف شماست؛ روال شما این است کهمحتوای جدید،­فیلم های جدید،­پادکست های جدید، مقالات سفید و غیره را در هر برنامه ای تنظیم کنید. به آن روال بروید و با مهلت های خود مواجه شوید و اگر محتوای شما عالی باشد، مشتریان جدید را می گیرید. میخواهید و امیدوار نیستید آنجا را ترک کنید با­اعتماد به نفس­به طور معمول خود را خواهد شد.

­

تنظیم­اهداف، ایجاد روشی است که از آن­اهداف­حمایت می کند، و سپس بدون تردید­پیشرفت­شما را دنبال می کند. اصلاح آنچه کار نمی کند بهبود و تکرار کارها هر روز دقت کنید که هر روز بهتر از دیروز کار کنید.به زودی شما خوب خواهید بود سپس شما عالی خواهید بود و یک روز شما کلاس جهانی خواهید بود.

­

و پس از آن، احتمالا حتی بدون توجه، شما نیز یک­میلیونر­خواهید بود.

­

می دانید، اگر شما این نوع چیز را دوست دارید این مراحل را دنبال کنید....

­

­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­ ­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­­­­­­­­­­­­ احمدرضا کرامت

ثروتمندی­،­علم ثروت­،­چگونه پولدار شویم؟­،­قانون جذب ثروت

امتیاز :


طبقه بندی: ،
,

مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
نظر بصورت خصوصی ارسال شود

این نظر توسط درب اتوماتیک در تبریز در تاریخ يکشنبه 31 ارديبهشت 1397 و 5:15 دقیقه ارسال شده است

The details mentioned within the article are a few of the top accessible